Teacher Academy


Teacher Academy

iTALK Teacher Sertifika Programı

iTALK öğretmenleri sertifika programları ile dil mühendisliği alanında eğitim alırken maaşlı olarak çalışmak ister misiniz?

iTALK BSLA Sistemi ile dil mühendislerini yetiştirecek öğretmenleri yetiştiriyor. İş ve yüksek maaş garantili Türkiye’nin tek yabancı dil eğitimcisi eğitim sistemi.


iTALK TEACHERS CLUB’ ta eğitim almak, YEK METOT ile dil edindiren yabancı dil eğiticilerinden olmak, yabancı dil öğretmenlerine unutulmaz bir deneyim imkânı sunmaktadır. iTALK diploma programları, yabancı dil eğitmenliği kariyeriniz için ilk adım olacaktır.

Yabancı dil iletişim yeteneklerinizi dil mühendisliği alanında geliştirmek, yabancı dilde etkin mülakat yetenekleri edindirmeyi öğretmeyi öğrenmek, eğitim alırken maaşlı olarak iTALK ACADEMY’ de part-time çalışmak İçin iTALK öğretmen adaylarından biri olabilirsiniz


iTALK TEACHERS ACADEMY’ de eğitim alan öğretmenlerimiz, eğitim sürelerinin ikinci yarısında iTALK ACADEMY’ de maaşlı olarak çalıştıkları part-time/full-time iTALK-COOP dönemlerine başlamaktadırlar.


Eğitim programına kimler katılabilir?

Üniversitelerin yabancı dil fakültelerinin 4 yıllık bölümlerinden mezun olmuş olan herkes.

Eğitim süresi

Eylül-Ocak arası birinci dönem,  Şubat-Mayıs arası ikinci dönem olmak üzere 8 aydır. Haftada 16 ders olmak üzere 32 hafta eğitim verilmektedir.


Eğitim ücreti: 

Eğitim saati: 512 saat

Eğitim türü: SY Tarafından canlı dersler